Adresas: Kauno g. 28, Kulva, Kulvos sen., Jonavos r.

Vadovė: Virginija Petrenčiuk, tel. (8 607) 69554, rigvinija@gmail.com

Meno vadovė: Valerija Degutienė 

Mėgėjų meninės veiklos kolektyvai

Folkloro ansamblis ,,Drobulė“ (vad. Valerija Degutienė) susikūrė 2001 m. Kolektyve dalyvauja 10 moterų. Kolektyvo repertuare dainuojamos savo kaimo, rajono bei aukštaičių regiono dainos, šokami rateliai. Kolektyvas nuo 2004 m. dalyvavo visose respublikinėse dainų šventėse Vilniuje. Dalyvavo ir tarptautiniuose festivaliuose: Kaune ,,ATATARIA LUMZDŽIAI“, taip pat Plungėje, Molėtuose ir Sintautuose. Koncertavo Latvijoje. Koncertuoja rajone bei kituose Lietuvos rajonuose. Dalyvauja rajoninėse šventėse-konkursuose ,,Trenk polkutę“. Kolektyvas koncertuoja rajonų kultūros centruose, Jonavos kultūros centro organizuojamuose renginiuose, taip pat kviečiamas į šalies kultūros centrus. Glaudžiai bendradarbiauja su Kaišiadorių r. kultūros centrais, ypač su Kalvių kultūros centru, taip pat Šėtos kultūros centru ir kitais Kėdainių r. kultūros centrais.

Liaudiškos muzikos grupė ,,Nostalgija“ (vad. Valerija Degutienė). Grupėje muzikuoja 8 žmonės. Kolektyvas koncertuoja kultūros centro organizuojamuose renginiuose, rajono šventėse bei kitų rajonų kultūros centrų organizuojamuose renginiuose.

Liaudiškos Muzikos kvartetas (vad, Valerija Degutienė). Sėkmingai susikūręs kvartetas koncertuoja ne tik rajono šventėse, bet ir važinėja po visa Lietuvą ir gyventojus džiugina linksmomis dainomis.

Renginiai

Kultūros centre minimos visos valstybinės šventės, kiekvienais metais organizuojama Motinos diena, vaikų šventė birželio 1-ąją, jau 15 metų švenčiama Sekminių šventė, tradicija tapo ir didelio susidomėjimo sulaukia vestuvių muzikantų šventė-konkursas “Iš viso svieto į vieną vietą”, liepos mėnesį organizuojama Oninių šventė Ručiūnų kaime, rugsėjo1-osios šventė, rugsėjo pabaigoje organizuojama šventė A.Kulviečio atminimui, gruodžio mėnesį vyksta advento ir kalėdiniai renginiai, senųjų metų palydų vakaronė, įvairios parodos, akcijos kaimo gyventojams. Kultūros centrą koncertais džiugina ir profesionalūs atlikėjai.